Kurumsal Reklam | Sakarya Google Ads
Google Ads
Google ads reklam veriyoruz
sakarya reklam, sakarya google ads
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Google Ads

GOOGLE ADS İLE RAKİPLERİNİZE FARK ATIN

Google Ads Nedir?

Google Ads ile reklam vererek google.com.tr’de rakiplerizden önde çıkmanızı sağlayabiliriz. İstediğiniz kelimelerde google.com.tr’de 1. sıra olun müşterilerinize doğrudan erişin. Satış miktarını arttırabilir, ürünlerinizi pazarlayabilir ve markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Arama Ağı Reklamcılığı
Görüntülü Arama Ağı

Bazı web siteleri ticari amaç güderek Google reklamlarını kendi sitelerinde gösterir. Bu siteler Google Arama Ağı başlığında toplanır. Reklam verenker, Google Arama Ağı’na katılan tüm web sitelerine uygun şartlarda görsel reklam verebilirler.

Alışveriş Reklamları (Google Merchant)

Google arama motorunda bir ürün ararken karşımıza ürünün görsel ve fiyat bilgisini veren reklamlar çıkar. Bu şekilde yayında olan ve tık başı maliyet olarak faturalandırılan reklam modelleri Alışveriş Reklamlarıdır.

Video Reklamlar

Dünyanın en çok video izlenen platformu Youtube üzerinde birbirinden farklı reklam modellerinde reklam verebilir, gerek markanızı gerek potansiyel müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.

Mobil Uygulama Reklamları

Mobil Uygulama reklamları ile uygulamanıza yeni kullanıcılar kazandırabilir kullanıcı sayınızı kolayca yükseltebilirsiniz. Birçok hedef kitle filtrelemesi ile sadece uygulamanızla ilgilenen kişilere ulaşın.

Remarketing (Yeniden Pazarlama) Reklamları

Web sitenize giriş yapan ziyaretçilere tekrar ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Remarketing reklamları sayesinde yeniden pazarlama stratejisini kullanarak kaçırdığınız potansiyel müşterilerinizi yeniden pazarlayın.

Size özel teklifimiz var!